הגדלת חזה: להתעורר מהניתוח עם חזה חלק ומתוח

חולמת על ניתוח הגדלת חזה? אם כן, הגעת אל המקום הנכון. במאמר זה תוכלי לקרוא על עוד כמה יתרונות שלא ידעת שקיימים בניתוח הזה, יתרונות שהופכים את הניתוח לכדאי ונכון יותר עבור נשים רבות.
כמובן, היתרון המרכזי והחשוב ביותר של ניתוח הגדלת חזה עבור רוב הנשים הוא שיפור משמעותי במראה הגוף שלהן, מראה נשי ושופע יותר אשר מחזק את הביטחון העצמי של נשים רבות, בכך אין כל ספק.
אך מעבר לכך, לניתוח הגדלת חזה ישנם עוד יתרונות נוספים שכדאי שתדעי עליהם לפני שאת מתחילה בתהליך של למצוא את הרופא המתאים, לבחור את הגודל הנכון לך, לבצע השוואת מחירים ועוד.

העלמת סימני צלוליטיס בחזה

בעת ניתוח הגדלת חזה משתילים סיליקון בחזה, וכך למעשה החזה גדל. כמובן, בכדי שזה יקרה הסיליקון מותח את העור וכך, בשילוב חומר המילוי, החזה נראה גדול ושופע יותר. אחד היתרונות הגדולים של המתיחה הזו של העור הוא שהיא מאפשרת העלמה של סימני צלוליטיס בחזה.
אם את סובלת מצלוליטיס או סימני מתיחה באיזור החזה, ניתוח הגדלת חזה ימתח את העור שלך וכך יפחית באופן די משמעותי את הסימנים הללו ויעניק לחזה שלך מראה הרבה יותר מרשים ומיוחד, ללא צלוליטיס וסימנים דומים אשר עד עכשיו נהגת להסתיר עם פריטי לבוש ללא מחשוף וסגורים למדי.

עד כמה מתוח?

כמובן, על פי גודל השתל שאת בוחרת, יהיה הגודל של החזה, וגם המתיחה. אם מדובר בהגדלת חזה עם שתל קטן יחסית, ייתכן כי עדיין ישארו סימני צלוליטיס שלא יטושטשו בעקבות המתיחה של העור, כי העור לא מתוח לחלוטין. לעומת זאת, ככל שהשתל יהיה גדול יותר, כך תהיה מתיחה רבה יותר של העור וסימני צלוליטיס יטושטשו בצורה משמעותית.
בנוסף, ניתן לקבוע עם הרופא על מתיחה של החזה באמצעות הסרת עור עודף בזמן הניתוח, וכך גם ניתן ליצור מתיחה משמעותית של העור וכך לטשטש את סימני המתיחה.

הכל תלוי ברופא

חשוב מאוד לקחת בחשבון כי אחוזי ההצלחה של הניתוח תלויים מאוד ברופא שמבצע את הניתוח. אם את רוצה להתעורר מהניתוח עם חזה חלק ומתוח, להיות מרוצה מאוד מהתוצאה ולהיות בטוחה כי היא תתאים בדיוק למה שאת מחפשת, עלייך לבחור רופא מקצועי שיבצע את ההליך. בכדי למצוא אותו, התחילי קודם כל בבדיקה של המלצות וחוות דעת מנשים שעברו את התהליך ויכולות להעיד על המקצועיות של הרופא שביצע את הניתוח שלהן, רמת שביעות הרצון שלהן מהתהליך כולו ועוד. כמובן, וודאי כי מדובר בחוות דעת אובייקטיביות מנשים שאין להן כל עניין אישי בכך שתבחרי ברופא כזה או אחר, אלא רק חוות דעת מתוך הניסיון האישי שלהן שאת יכולה לסמוך עליה ללא כל חשש.Coi בניית אתרים
0