לקוחות שעשו את זה

ענת כותבת : "התחלתי להשתמש בערכה להעלמת צלוליט לאחר שכבר מאסתי בקוסמטיקאיות שהוליכו אותי שולל וגבו ממני עשרות אלפי שקלים בתקווה להעלים את הצלוליט . השימוש בערכה הייתה תקוותי האחרונה ולשמחתי ההבטחה מומשה , לאחר חודשיים של טיפול כבר התחלתי לראות שיפור בתוצאות, העור באזור היירכים והישבן התחיל לחזור לעצמו . לאחר 6 חודשי טיפול אפשר לומר ש90% אחוז מסימני הצלוליט נעלמו כלא היו. אין ספק שאני מרגישה הרבה יותר טוב עם הגוף שלי כעת למרות שאני לא מרבה להסתובב בבגדי ים בחוצות חופי ישראל . ההרגשה הפנימית שניצחתי את הצלוליט גורמת  לי לאושר ממליצה לכל מי שהבעיה הזאת מפריעה לה לנסות את הטיפול הזה פשוט מעולה! "
 

אתי כותבת :" טיפול קל , נעים ולא כואב כבר לאחר 2 טיפולים הרגשתי שינוי בעור שלי הוא ממש התחיל להימתח . השימוש בשמן הדרים והקרם שהיה בערכה גרמו לעור להיראות מבריק וקורן. לאחר 3 חודשים כבר התחלתי לקבל תגובות מבעלי שלא האמין למראה עיניו ".
תודה רבה לנציגה רויטל שהדריכה אותי לשימוש נכון במכשיר . המכשיר עושה עבודה מדהימה ! "
 

אירנה כותבת " אני בחורה רזה בגיל 25 , אפשר לומר גם עם אורח חיים בריא ולמרות זאת בשנתיים האחרונות התחילו להופיע סימני צלוליטיס באזור הישבן והירכיים. התופעה הזאת לא שחיכה אצלנו במשפחה ככה שאי אפשר להגיד שירשתי את זה מאמא שלי זה פשוט הופיע פתאום. לערכת הטיפול Home medic הגעתי לאחר שחברה שחזרה מארצות הברית ראתה טיפול חדשני שם והמליצה לי . חיפשתי את זה באינטרנט וחשבתי להזמין ערכה מחול הופתעתי לגלות שגם בארץ הערכה נמצאת ומהירתי לרכוש אותה. לאחר 4 חודשי טיפול לא יאומן מה שזה עושה חזרתי ללבוש בגדי ים ולהרגיש טוב עם הגוף שלי  תודה תודה תודה !"
 

ליטל כותבת : " אצלנו במשפחה זה כבר גנטי עור רפוי באיזור הזרועות וצלוליט באזור הייריכים זה משהו שיורשי אצלנו במשפחה. מכיוון שאני יודעת זאת הקפדתי תמיד לעשות ספורט אך זה לא עזר העור הרפוי באזור הזרועות וסימני צלוליט באיזור הישבן החלו להופיע שהייתי בגיל 23 . כשהבנתי שספורט זאת לא התשובה לבעיה החלטתי לחפש את הטיפול היעיל שיבטיח לי זרועות ללא עור רפוי וירכיים ללא סימני צלוליט. השימוש בערכה שינה לי את החיים מעבר לכך שאני מרגישה סופר וומן שהבאתי סוף לתופעה רכות שנים שעוברת אצלנו בגנים הכי חושב אני מרגישה טוב עם עצמי ועם הגוף שלי . כמובן שכבר לכל בנות המשפחה יש ערכה אישית וכלן מרוצות ".

 


Coi בניית אתרים
0