הוראות שימוש

אנו שמחים שהחלטת לרכוש את הערכה המהפכנית לטיפול בצלוליט 
מכשיר העיסוי נגד צלוליטיס קל מאד לשימוש. ע"י כך שתעקבי בקפדנות אחר הוראות השימוש, מכשיר העיסוי שלך יהפוך במהרה לחלק משגרת הטיפול בעורך. השתמשי במכשיר למשך מספר דקות על מנת להגיע לתוצאות מיידיות שייראו נהדר.
 
עיסוי אזורי הגוף השונים במשך 5 עד 10 דקות ביום הוא הדרך החסכונית והיעילה ביותר להחזיר לעור את מוצקותו ולהעניק לו מראה חלק.
 
 
הוראות הפעלה:
 
1. מכשיר העיסוי הרב תכליתי נגד צלוליטיס מיועד לשימוש רק עם שמן הדרים, ויש למרוח אותו על העור לפני כל טיפול. לאחר מכן השתמשי בקרם הבלעדי שלנו נגד צלוליטיס להשגת תוצאות טובות יותר ועור חלק יותר. שימוש במכשיר העיסוי נגד צלוליטיס ללא שמן הדרים עלול לגרום לאי נוחות. הקרם הבלעדי שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול ומגיע גם הוא בערכת הטיפול יחד עם שמן ההדרים
 
2. חברו את התקע לשקע חשמל בקיר. 
 
3. בדקו אם המתג בצד המכשיר נמצא במצב מופעל או כבוי. כאשר המכשיר מופעל, יופיע על גבי המכשיר אור אדום המצביע על טעינה. הקפידו לטעון את המכשיר למשך 8 שעות לפחות, או השתמשו בו כאשר הוא מחובר לשקע החשמל (כאשר המכשיר מחובר לבסיס שלו, האור בבסיס יהיה ירוק, והאור במכשיר עצמו יהיה אדום).
 
4. לאחר הטעינה, בחרו בראש העיסוי המתאים לאזור הגוף שאותו תרצו לעסות: אזורים קטנים בגוף כמו הזרועות, מרכז הבטן והחלק האחורי של השוקיים, או שימוש בראש העיסוי המתאים באזורים כמו הרגליים, הבטן, הישבן והירכיים.
 
5. על מנת להחליף את ראש העיסוי, פשוט סובבו את הראש המתאים על מנת להרכיב או לפרק אותו.
 
6. לעיסוי עמוק יותר, הגבירו או הפחיתו את מהירות השאיבה, בהתאם לתחושת הנוחות בעור.
 
7. בזמן העיסוי, אם הגביע אינו מחליק על גבי העור, הקפידו ללחוץ על כפתור שחרור עוצמת העיסוי.
 
8. להשגת תוצאות טובות יותר, שלבו את פעולת מכשיר העיסוי נגד צלוליטיס יחד עם המוצרים הייחודיים שלנו: קרם נגד צלוליטיס להפחתת הצלוליטיס, ג'ל להפחתת תאי שומן – לקבלת גוף מוצק, קרם הלחות הבלעדי שלנו ושמן הדרים המסייע לעיסוי חלק יותר. 

טכניקות עיסוי: 
 
הקפידו לערוך היכרות עם מכשיר העיסוי נגד צלוליטיס לפני הטיפול בכל אזור. זכרו תמיד לעסות בכיוון הלב. לאחר כל תנועת עיסוי, לחצו על כפתור שחרור עוצמת העיסוי והתחילו בתנועה חדשה.
 
ערכו היכרות עם מהירויות השאיבה השונות, על מנת שתוכלו לכוון את המכשיר למהירות הנוחה לכם. 
 
אם ברצונכם לטפל במספר אזורים בגוף, התחילו תמיד בחלקי גוף גבוהים יותר והתקדמו בעיסוי מלמעלה למטה. בצעו את תנועות העיסוי בהתאם להוראות, והקפידו לפעול בהתאם למגבלות הזמנים שצוינו.
 
  • אין לעסות אזור מסוים במשך יותר מ-10 דקות

 
השתמשו במכשיר אחת ליומיים עד להשגת התוצאות הרצויות. לאחר מכן ניתן להשתמש במכשיר אחת לשבועיים על מנת לחטב את הגוף ולשמר את התוצאות .
 
אין להשתמש במכשיר באופן ישיר על גבי דליות, או במשך חודשיים לפחות לאחר שעברתם ניתוח ורידים. תוכלו ליהנות מהטיפול בכל תדירות שתזדקקו לו. על מנת לשמר את התוצאות ברגליים, המשיכו להשתמש לפחות פעמיים בחודש.  
 
 
חזרה לדף הבית 


Coi בניית אתרים
0